redy

Zdálo se vám někdy o někom tady z Odpovědí?

Mně už dvakrát a příjde mi to dost divný, když toho člověka neznám.
Poprvé (budu psát člověk) takže ten člověk se objevil u nás doma v kuchyni.
A napodruhý taky tak. Dokonce ten člověk nepřišel v dobrým, ale řval na mě, byla jsem z toho dost špatná.

Ještě asi deset dnů po tom snu.

Jak je vůbec možný, že se vám někdo úplně cizej zavrtá do snů jak červotoč?

Taky se vám stalo něco tak hroznýho?
Děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano. Byli to tři uživatelé odsud. Dvě ženy a jeden muž.
Kvůli nim jsem sem přestala na čas chodit. Tak si každý
zde dovtípí, o koho šlo. Byli s nimi samé hádky. V diskuzi
uráželi a uráželi. Nedalo se to snášet.
Dva z nich už tady nejsou. Jedna asi ano. Chodí stále méně.
Hodně pracuje. Co já vím.

zjentek
jsem tady o dva roky déle než Ty, tak si nemůžeš pamatovat
na ty uživatele. A chlapa? co s ním? prát ponožky a foukat mu
každou bolístku na to ho vážně, ale vážně nepotřebuju.
Už jsem jednoho měla 17 let. Stačilo.

Další odpovědi
Tw!st

Ano, jednou se mi zdál takový malý střípek/segment o Michalu Kolesovi, docela dokonale se mi vybavil jeho vousatý obličej a jeho otázky o vodě, plavajících ženách, o jeho sbírce apod 🙂

da ny

Ne. nikdy 🙂
Něčím Vás před tím ten člověk zaujal, naštval svým projevem zde:?

ten který je

Zatím se mi nic takového nestalo.Pravdě­podobně tě ve snu navštívil tzv.gramatický nacista.;-)

JájsemRaibek

Ano, zdálo.

Kepler

Na tom ani tak nic moc divného není. Mně se nezdál snad jenom Boris Godunov. Sny se skládají ze střípků vědomí a podvědomí, mnohdy v nečekaných rolích. Jo, sem tam se tam epizodně mihne i někdo z odpovědí a vůbec mě to v tom snu nepřekvapí. Zato ráno si říkám: já už snad definitivně magořím 🙂

zjentek

Ježíši, to je strašné, co tě potkalo.
Nicméně mně se jednou zdálo o annas. Měl jsem rozhovor s týpkem, Čechem. Řekl jsem mu úplně jasný a srozumitelný věci ohledně bussinesu, annas mu to vzápětí přeložila a on mi zase jasně a srozumitelně odpověděl. A tak to šlo dokola, do konce dialogu.

Lamalam

Ne, ale jednou se mi zdálo o traktoru.

bolak

Tak tos musela quentosovi nechat udělat klíče, protože jak by se dostal do kuchyně.. 😁

klumprt

Nezdálo. A moc ani nechápu, jak by mohlo, protože neznám žádné konkrétní ksichty. Leda by se mi zdálo o někom, kdo by tvrdil, že je odsud.

anonym

Co se ti o mně prosím tě zdálo? :) PS: Já bych nezvýšil hlas a ani nepoužil fyzické násilí, tedy pokud máš doma dobré kafe, do kterého si nakapu umělé sladidlo. To dělaj ty moje slunečnice na avataru, protože jsou strašně výrazný a pak se to lidem v noci dostane nějak do hlavy. Normálně se mi taky párkrát zdálo o slunečnicích. Tady se mi zdálo jednou dost podivný sen, který možná souvisí s něčím odsud, že jsem trénoval ženy v plavání prsou v bazénech.

Psychotic

tw!st: Dík za připomenutí Michala Kolesy, na toho by se zapomínat nemělo 🙂

redy

Bolak guentos to nebyl.
Naopak člověk kterej je fajn, aspoň tady na odpovědích…
No a pak příjde ke mě, aby mě seřval ☹

bolak

A byl zelenej? 🙂

redy

🙂

redy

Lamalam a jak to Dopadlo?

Lamalam

Normálně jel a pak jsem se probudila.

redy

Lamalam 🙂

redy

ten který je: No a tím jsi chtěl říct?

Příště si to odpusť, taky si tě nevšímám…

ten který je

Jsi nějaká podrážděná.Špatně si to pochopila,tak si trhni nohou náfuko.

briketka10

zjentku

chlapa nepotřebuju, ale nevíš asi o koho jde?
že jo? jak seš tu dlouho?
nejsem Briketka, ale briketka s malým „b“

zjentek

Jsmem tady hodně dlouho, proč…

zjentek

Jenže annas tvrdila, že větu začínáme velkým, tak teď nevím…

briketka10

Ano, jak píše led, ten, kdo má nick s malým
písmenem, tak se píše s malým a naopak.
Tebe píšu s malým!

briketka10

Ano, jak píše led, ten, kdo má nick s malým
písmenem, tak se píše s malým a naopak.
Tebe píšu s malým!

led

Ale ak nick, prezývka, meno osoby začína malým písmenom, tak sa aj na začiatku vety píše s malým písmenom, to určite pani profesorka potvrdí

zjentek

…a o koho jde? Tak to je snad jasný každýmu, kdo se s rozštěpem, pupeční šňůrou kolem krku a mongoloidním řevem nedral v šestém měsíci ven z dělohy cigánské hajzlbáby. Je to MK 44 i scelým tím teroristyckým profilem.

zjentek

Briketko, ty už bys taky potřebovala chlapa. Ale tohle není urážka v diskuzi, tohle je fakt..