katushka7

Zdalo se vám něco behem narkozy?

Meli jste behem operace nejaky sen, ktery jste si zapamatovali?
Ja minuly rok prodelala 2 gynekologicke ooperace a z te prvni si pamatuju i sen – jako bych se vznasela ci spise letala v takovem tunelu, vsude plno svetel. Proste zajimave.
Z druhe operace si vsak nepamatuju nic.

Co jsem zde vycetla, tak je mozne, aby cloveku se neco behem narkozy zdalo.

Nejlepší odpověď
kapka

Nezdálo, ani jednou. Sny se zdají jen v lehkém spánku a me naštěstí uspali pořádně. :)
Váš „sen“ se shoduje spíš s popisem klinicke smrti, jak ji popisuji často ruzni lide. Ja to nezazila, tak těžko říct.

Další odpovědi
Kepler

Už jsem párkrát v totální anestesii byl, nikdy nic. Bezčasí, jako smrt.
Podle některých teorií jsi byla v tom prvním případě napůl cesty ke smrti, předpokládám, že jsi sebe samu viděla z výšky 🙂 Já se však domnívám, že to buď nebyla úplná anestezie, nebo to zbabral anesteziolog.

orwell

Ztotožňuji se s většinou odpovědí a prohlašuji, že úplné nic!

Drap

Ne nikdy.

brillant

Ne.

arachis

Na sále asi ne, ale měla jsem hnusný sen už na pokoji,brečela jsem hodně nahlas a já si říkala, kdo to tak naříká, proč k němu někdo nejde a to mě probralo a já zjistila, že to jsem já.

Nuk nuk

Pod narkózou jsem byla jen jednou, ale nevzpomínám si jestli se mi něco zdálo nebo ne. Nicméně, já si obvykle sny nepamatuji.