iwetax

zdálo se mi, že jsem jedla plesniví chleba

Co to znamená?

Nejlepší odpověď
Alesh

Především to, že by sis měla procvičit češtinu! 🙂

plesnivý podle vzoru mladý 😉

Další odpovědi
venkovan

Zavzpomínej, kdy jsi naposledy četla, slyšela o tom, že plesnivé jídlo není zdravé.
Mne se zdálo, že jsem prožil romantické chvíle s tmavovláskou a nějak po tom raději nepátrám. Co kdyby z toho potom vylezla zrzka.

Drap

Plesnivý chleba viděti, v budoucnu spoustu dobrých zpráv míti.

lexx

Pravděpodobně předzvěsť příchodu zlých těžkých časů, jsme neustále masírování médii a zprávami o těch hrůzach roku 2012 (nedostatek, drahota, bída) a vše vyvrcholí koncem světa, no nevím…

Terryle

Neznamená to myslím nic, prostě se ti něco zmatlalo. Maximálně jsi na sebe hodně úzkostlivá a máš strach z nezdravých věcí.

ad MichalKole:
plesnivej chleba se podle chuti pozná zatraceně dobře. Už se mi párkrát stalo, že jsem kousla do chleba, na kterém nic nebylo /byl starší a to ho pak zkoumám pořádně/, ale po prvním kousnutí to ucítíš. Ona plíseň v tom nejranějším stádiu ještě vidět není.

Michal Kole

Myslím, že by jsi to poznala na chuti, ale jistý si nejsem. Já si chleba vždy prohlédnu, než jej strčím do pusy.

Pomelo74

A nejedla jsi náhodou plesnivÝ chleba ?? :)