Zdálo se mi už asi 5krát že má sestra(36) si adoptovala černouška, co to znamená?

Ona totiž přišla při prvnim porodu o děleho, tim padem nemuže mit druhe ditě. Jeden čas si to přála…

Nejlepší odpověď
Drap

Znamená to, že sestra 36, bude zřejmě adoptovat černošku, možná také jiné dítě. Stejně tak to může znamenat uplně něco jinémo, a také je velmi velká pravděpodobnost, že to neznamená nic

Další odpovědi
hanny 2

To znamená.......že co se má stát,to se stane.

anonym

Adopce – někdo potřebuje tvou pomoc