martin14

Zdají se vám sny?

Taťka každé ráno vypráví jaký měl živý sen ale třeba já mám sen jenom někdy často se mi to nestává jak je to u vás?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano někdy se mi sny zdají a pamatuju si je a někdy je prostě „zaspím“ a nic z nich nevím.

Další odpovědi
Nikkol

Mě se zdají každou noc. Takové hrozně skutečné. A už se mi několikrát stalo, že se mi o něčem zdálo a třeba za rok jsem přímo něco z toho snu prožila.

Drap

téměř každý den

quentos

v určité fázi spánku se zdají každému. Já je ale do rána zapomenu :{/>

lexx

To jsem měl jednou sen…zapnu černobílou TV zn.Orava objeví se Milouš Jakeš a povídá: vážené soudružky a soudruzi, drazí spoluobčané ! celostátní branné cvičení KAPITALISMUS právě skončilo. Vraťte se na svá pracoviště, budujte socialismus a vlast, posílíte světový mír ! Čest Vaši práci. Nazdar, soudruzi ! Bohužel, jenom sen to byl.