DaniSimk

Zdají se vám čtyři dvojky v pololetí devítky dobré???

čtyři dvojky jinak samí 1.
Doplňuji:
Nikoli z českého jazyka mám jedničku ale nepíši spisovně, nechtěla jsem být příliš formální

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
arygnoc

ne

jednu z tých dvojek tipujem na český jazyk.
tam by možno neuškodila i trojka (za dve chyby v jednom riadku).
Doplňuji:
pokladáte za neformálne i krájanie chleba tupou stranou noža, keď viete, že správne je to tou ostrou?

kľudne buďte, ako hovoríte, formálna, my tu spisovný jazyk znesieme.

Další odpovědi
321Mordred

ano

Doplňuji:
Je to čtvrtý nejlepší výsledek který můžeš mít na vysvědčení :)

Questman

jiná odpověď

Jde o průměr a hlavně v jaké jsi třídě. Pokud jsi v páté třídě základky tak bych moc nejuchal, jestli jsi v posledním ročníku gymnásia tak si můžeš gratulovat ;)
Doplňuji:
Ehm… fail, neumím číst :DDD Nojo, za chyby se platí.
Jo, v pololetí devítky je to dobrý výsledek, budeš nad průměrem této generace :)

barteru

ano

ivzez

jiná odpověď

Doplňuji:
Není to jednoznačné.
Pro někoho jsou 4 dvojky maximum toho, co dokáže,
v takovém případě jde o vynikající výsledek.

A u jiného jsou 4 dvojky známkou, že se celé pololetí flákal
(kdyby trošku zabral, měl by samé jedničky).
Pak je to špatný výsledek.

Vzhledem k tomu, že hrubku „omlouváš neformálností“,
bych to u tebe viděla na ten druhý případ.

Drap

jiná odpověď

jo, dobré, ale mohlo by to být ještě lepší

JuddH

ano

Máš to v pochodě, mně vychází pět trojek, ale to asi bude jen tím, že se nehodlám šprtat, abych to pak zapomněla.
Doplňuji:
*v pohodě

RedBox

ano

Doplňuji:
Pro pana/paní s přezdívkou arygnoc: Mě přijde hovorovější styl psaní mnohem lepší než uhlazený, přehnaně spisovný. Je docela hloupé brouzdat po internetu a hledat pravopisné chyby ostatních. Na tohle existuje docela trefný anglický výraz ,,Grammar Nazi".

Jinak k otázce: čtyři dvojky nejsou vůbec špatný výsledek. Vždy je co zlepšovat a to i když má člověk samé jedničky. Celý život se učíme.

marci1

ano

Mě to připadá v pohodě. Je to hezké vysvědčení. 🙂

Kelt

ano

Napsal jsem, že je to dobré. Možná to mohlo být lepší, nebo horší. Ale lepší je někoho potěšit.

Funna

jiná odpověď

Doplňuji:
relativně dobré, ale je úplně jedno, jaké známky máš na ZŠ známky, protože každá škola je jinak kvalitní…podstatné je to, jaké máš vědomosti…ten kdo má někde samé jedničky, na tom může být s vědomostmi hůře, než ten, co má samé dvojky a na střední škole pak bude ten „hloupější“ a nebude ji zvládat (i když se na ni díky svým známkám dostane bez přijímaček)…jediné kritérium, jak se „zkontrolovat“, jsou celorepublikové SCIO testy…a sorry…samí jedničky?…jak tohle můžeš vůbec napsat?!…to, že tak mluvíš, neznamená, že tak můžeš i psát…

arygnoc

jednu z tých dvojek tipujem na český jazyk.
tam by možno neuškodila i trojka (za dve chyby v jednom riadku).

arygnoc

a v doplnení opäť chyba (chýba čiarka za >nikoli<, i keď šťastnejšie by asi bolo zvoliť >nikoliv<).

takže s tým českým jazykom to nebude moc za 1.

gagaga

me se zdaji vyborny.. ! ja je mela taky
( v prvni tride )
:)

  • iv-