LaDy MuSiC

Zdají se pavoukům a hmyzu sny?

Vím že psům apod. ano, ale pavoukům? Hmyzu?

Nejlepší odpověď
Makina

Ne, nemají na to uzpůsobenou nervovou soustavu. Hmyz nemá klasicky vytvořený mozek jako savci.

Další odpovědi
Damiana

Říkejte si co chcete a myslete si třeba i něco horšího, ale já měla kdysi „ochočeného“ pavouka. Bydlel ve své síti v koutě na toaletě a já mu říkala Lojza. Byl to takový obyčejný, domácí pavouk, co se jednoho dne objevil a zůstal půl roku, než se mi rozbil a vytekl záchod. Dávala jsem mu malinké kousíčky masa – jako mouchy – do sítě a on si je konzervoval. Občas se někam vydal, ale každý den byl zpátky v síti! Smýčila jsem pouze kolem jeho budoáru. Docela dobře se s ním na toaletě klábosilo. Já jsem přesvědčená, že Lojza své sny měl! 🙂

www

Sny jsou výsadou vyšších organizmů. Takže ne.

Mapel

Ne nezdají.