Fildas

Zdá se vám že zde ostatní začínají psát strašné kraviny?

Zde jeden příklad:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-varovat-pred-zlatokopkou-z-kbel-martina-tomkova

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Zdá. Mám příklad (Napiš)

To je věc adminů. Dokud budou chrápat a nezačnou rozdávat bany, tak to bude horší a horší. Ohánět se nějakým kodexem a spoléhat na jeho dodržování je v dnešní době k smíchu.
Doplňuji:
To je stejný, jako když instalujete nějakou hru a musíte potvrdit licenční ujednání. No komu by se to chtělo číst… Je třeba to rychle nainstalovat a pařit. :)

Další odpovědi
Damiana

Nezdá

Taky jsem nejdřív myslela, že se mi to zdá, ale ona je to pravda.

(My s tím ale nic neuděláme, mentorování je k ničemu, jen se do sebe akorát pustí kolegové navzájem. Kdo je „dobrým členem“ a má patřičný kov, může použít své privilegium a dělat to, na co administrátor bohužel kašle. A udělá to, protože sem rád chodí a kdo by chtěl „bydlet“ v chlívku nebo si „pod sebe“ nechat stlát…)

led

Nezdá

Prosím, neurážajte kravy,
radšej napíšte voloviny.

Niektorí si to tu mýlia s bútľavou vrbou, kde môžu zveriť svoje tajomstvá a problémy,
niektorí s riekou, sedia na brehu a chytajú plávajúce myšlienky, nezaleží im na kvalite, ale na kvantite
niektorí s poľom, vytrvalo sadia a starajú sa o rast myšlienok
niektorí so zemiačiskom v čase zberu, berú aj keď nesadili

briketka10

Zdá. Mám příklad (Napiš)

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/34546

baghira

Nezdá

Nezdá, nezačínají. Kraviny se tu psaly odjakživa, není to nic nového.

Zajímavé je přesvědčení, že kraviny píšou vždycky jen ti OSTATNÍ :)

Děda Louda

Nezdá

Je to, bohužel, holá pravda.

venkovan

Zdá. Mám příklad (Napiš)

Určitě – stačí se podívat co píši. Jen nevím jestli jsem „ostatní“.

pusinka50

Zdá. Mám příklad (Napiš)

Je to horší a horší a upadá to s příchodem teenagerů s jejich domácími úkoly a dalších „jedenáctek či dvanáctek“, které jsou hrozně zamilované a nevědí jak na to. To vážně neexistuje server jen pro adolescenty?

pizlicka

Zdá. Mám příklad (Napiš)

urcite já.napisu dotaz,pritel to zjisti a zacne psany boj mezi nami.oba v tu chvili zlomeni,citici nespravedlnos­t,hledajici zoufale logickou odpoved:-)chjo.
Doplňuji:
to je snad poprve,co se vsichni kajeme a nepoukazujeme jeden na druheho:-) jak milé.

Poklička

Zdá. Mám příklad (Napiš)

anonym

Zdá. Mám příklad (Napiš)

Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/30762

marijakes

Zdá. Mám příklad (Napiš)

Doplňuji:
Jsem to asi já. Pokusím se polepšit se a nereagovat na všechno.

anonym

chybí mi jiná možnost

bolak

strašná kravina