zzzzz

Zdá se vám to jako výchovný trest?

http://tn.nova­.cz/zpravy/cer­nakronika/opi­la-petra-22-zabila-kamaradku-dodavkou-dostala-jen-podminku.html

Myslíte si, že člověk, který sedne za volant pod vlivem alkoholu a někoho zabije, by měl být souzen pouze za zabití, nebo za vraždu? Dnes mě šokoval tento rozsudek, ta holka již v minulosti byla souzena za jízdu pod vlivem a nepoučila se, znova sedla ožralá za volant a zabila. Dostala jen podmínku.
Prý je to výchovný tret.

Nejlepší odpověď
iceT

To je výsměch,tenhle rozsudek.
Sebrala bych jí řidičák,doživot­ně,zakázala bych jí chlastat,taky doživotně,měli by ji kontrolovat jestli zákaz dodržuje a pokud ne,tak do ní taky párkrát najet dodávkou,aby věděla.A platit pozůstalým…taky doživotně. S těmi přes 2 promile musela vidět třikrát.
No jak je vidět,tak spravedlnost neexistuje.

Další odpovědi
Drap

Osobně bych takovéto lidi vychovával uplně jinak. Zkrátka, naše justice je občas k smíchu.

mojitek

Tak to nevím podle jakého pragrafu jí vlastně soudili teda ☹

venkovan

Klídek – budou ještě soudy na odvolání.

Damiana

Je to výsměch pozůstalým a znamení pro její další opilecké následovníky, že se vlastně nic tak hrozného neděje. Lidí je dost a trestat za to, že někoho svým prasáctvím odpravím je zbytečné.
Z takových „rozsudků“ mi fakt zůstává rozum stát. Je mi moc líto té rodiny. Přijít o někoho blízkého je vždycky tragické, ale nedočkat se ani následného zasloužilého potrestání viníka, je-li nějaký – to už je přímo odporně nelidské.

Btw – chyby neopravuji, ale máš tam dokonalý překlep – výchovný tret. Fakt je to taková spíš tretka, než trest.

annalopez

nojo vrazedkyne dostane podminku a ja za elektriku musim do vezeni to je teda spravedlnost