Zdá se vám tento způsob léta poněkud nešťastným?

Nějak to počasí si dělá co chce.
Jednou 30tky pak skok dolů o 15celsiú.
Přijde ještě vůbec to pravé léto?
Co myslíte?

Nejlepší odpověď
annas

Léto jako roční období přebírá vládu dnes 21. června v 18.39 hodin.

http://kalendar­.beda.cz/kdy-zacina-jaro-leto-podzim-zima

I když vysoké jarní teploty připomínaly léto, stále na to „pravé léto“ čekáme.

Počasí si dělá, co chce, to je pravda, dokáže nás překvapit něčím, s čím nepočítáme.

Nepodaří se nám objednat dokonale prosluněné léto, protože příroda je stále mocnější než člověk, vrací nám, že s ní nežijeme v souladu …

Další odpovědi
iceT

Mě osobně studené léto nevadí,ty tropický vedra nemám ráda.

Drap

Příjde. Stejně jako v minulých létech. Některý rok je příznivější, jiný méně. Tak to zkrátka je bez ohledu na to co si kdo myslí.

Elixír

Léto není neštěstím. Neštěstím je ozonová díra. Můžeme děkovat že je jak je a nesmažíme se jako smaženky na slunci. Příštím létem může být ještě hůř a hůř. Můžeme klidně zažít dobu ledovou a vůbec bych se nedivil. Dáváme přírodě pěkně na prdel.

ivzez

Já mám radši chladná (chladnější) léto.