VeRe1983

Zdá se vám pošetilé udělat si druhého Silvestra?

Dneska jsem nemohl do hospody, tj. ani chlastat, ze zdravotních důvodů. Jak se díváte na alternativní data různých zažitých svátků? Přijde vám jako blbost udělat si Vánoce v létě (byť tady je to nejspíše recese) anebo Silvestra o týden později, kdy o víkendu budou všichni chlastat, takže to jako Silvestr vypadat bude?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

Ne

Považuju 24. 12. i 31. 12. za běžné dny…
😉
Takže není vůbec žádný problém si jejich náplň zrealizovat v kterýkoli jiný běžný den…

Další odpovědi
sesednizkola

Ne

Spousta lidi ma Vanoce cely rok a Silvestra kazdy vikend, takze bud v klidu. Tyhle bezstarostni uchlastanci sice nejsou moc oblibeni ve spolecnosti, ale kdyz se k nim clovek prida jednou za cas a vyjmecne, neublizi mu to.

quentos

Ne

Ne, proč? My jsme si tuhle s mamčinou kamarádkou a její sešlostí udělali doslova „druhé Vánoce“ uprostřed léta, protože se jinak nevídáme…

anonym

Ne

kdyby jsi viděl, co lidé dokážou z recese po celý rok slavit. Silvestr a Vánoce, lyžařské běžecké závody. pošetile to vypadá, ale v dnešní době je to jedno stejně jako se vším. čím blběji to vypadá, tím víc je to moderní

konemy

Ne

Lamalam

Ne

lexx

Ano

nežijem pro chlastačky, pochop…jednou za rok stačí ažaž…ať lihovar či pivovar zkrachuje, bude míň neštěstí, to je můj názor

ReHu

Ne

.