kubik!

Zdá se to jen mně?

Viděli jste již film světová válka Z? Pokud ano a popřípadě jste četli i knihu… Také si myslíte, že kniha a film mají společný pouze název?
Doplňuji:
Ano jsem zvyklá, že kniha je lepší, ale tentokrát mi přijde, že i ten příběh je úplně jiný.

Odpovědi
iceT

Film jsem viděla,knihu jsem nečetla,takže neumím dost dobře posoudit.Většinou to bývá tak,že kniha je téměř vždy o třídu lepší než filmové zpracování.Málokdy se stane,že film by předčil knihu.