www

Zdá se mně to, nebo se nyní uzamykají otázky dřív? Aniž bych vybral nejlepší odpověď, je otázka zakrátko uzamčena..

Doplňuji:
Já tu otázku Hani neuzamču a je sama zamčená, proto se ptám!

Nejlepší odpověď
annas

Nesleduji uzamykání otázek. Ale přečetla jsem si odpověď adminů. První způsob je vám jasný, ještě druhá možnost.

Jak funguje uzamykání otázek?
Otázky se zamykají dvěma způsoby: automaticky a výběrem nejlepší odpovědi.
Vybrat nejlepší odpověď může pouze autor otázky, výběrem nejlepší odpovědi se přičtou dva palce nahoru a otázka se zamkne.

K automatickému zamčení dojde v případě, že po deseti dnech od vložení otázky je více než 5 odpovědí a nebo má některá odpověď alespoň dva palce.

Další odpovědi
anonym

Ona,tak otázka se uzamče po nějakém čase,ale po jakém jsem se nedopátral!

Drap

V tom případě jsi zřejmě označil některou odpověď jako nejlepší.

hanulka11

tázající nepočká na víc odpovědí tím se ochuzuje o to že mu odpoví víc lidí – nevím ,proč hned otázku uzamkne.....?????

www

Drap: ne, přece jsem psal, že nezvolím nejlepší!
Jde mně o to, zda se opět nezměnila pravidla.