samicek333

Zdá se mi to, nebo odpovídá čím dál méně lidí?

Nejlepší odpověď
Andělé

Také jsem postřehla. Tak např.mě už to tu tolik nebaví jako dříve. Jsem tu skoro denně,ale už to pro mě nemá takové kouzlo jako dříve. Skoro na denním pořádku tu někdo někoho napadá,rýpe a to mě dost otrávilo a znechutilo.
Ale jsou tu i pěkné dny,kdy se zasměju,poučím či rozlítostním. Jsou tu i stálí uživatelé,kteří kvalitně odpovídají a mám je ráda.
Ale není to co bejvávalo…:-((

Další odpovědi
Drap

Někdy méně, někdy více, nedá se to paušalizovat. Čas od času se sejde i otázek hodně, někdy jich je zase třeba málo. Tak jde zkrátka život.Logicky by otízek i odpovědí mělo pomalu přibývat, protože narůstá počet registrovaných.

aramah

Také to tak vnímám.
Nic není stále růžové.
Škoda, snad se to opět rozjede.