ReHu

Zdá se mi to nebo ne, že tady silně klesl věkový průměr? Ani se nemusím dívat do ankety. Stačí se podívat na skladbu otá

Nejlepší odpověď
hanulka11

opravdu se ti to nezdá – kvalita stránek klesá

Další odpovědi
WeeBear

I mně přijde, že je tu podstatně více mladších, než před necelým rokem, kdy jsem se sem registrovala. Bohužel, jak psala hanulka, kvalita stránek klesá.
Někdy si říkám, co je zde důležitější, kvalita, nebo kvantita?..

Damiana

Hodně se to změnilo. Z konstruktivních, zajímavých a vtipných otázek a odpovědí se pomalu stává další chatovací centrum nezvedených harantů. ☹

anonym

A to je podle vás dobře nebo špatně? Proč by měli být Odpovědi.cz jen pro staré lidi? Já mezi mladé už nepatřím, ale rozhodně je lepší, když jsou tu lidi různého věku, ne jen staří nebo jen mladí.

ReHu

Pino76 – nejde o věkovou kategorii, ale o otázky, které postrádají poslední dobou jakousi kvlitu, i jak to nazvat.
Otázky typu – Kde koupím drsnou kšiltovku jsou opravdu důležité.