maruš

Zčernalé ruce.

Nevíte,prosím,něk­do,nějaký způsob,jak umýt a vyčistir zčernalé ruce.Pokaždé,když škrábu brambory nabo mrkev,zustanou mi černé ruce po těch štávách.Mýdlem ani citronem to moc nejde,mám hluboké rýhy,.Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak s tím zkušenost nemám, ale třeba když si ruce zašpiním ořech(loupání), tak postačí savo, případně prášek na praní a vydrbat kartáčkem,,no a hlavně by prospělo si před tou činností pořádně namazat ruce, třeba jen indulonou,,zajistí to rukám ochranu.
No většinou se mi ruce nejlépe umyjí mytím nádobí,,:-D

Další odpovědi
Pájo

Mám podobnou zkušenost z lisování jablečného moštu.. to ruce zešednou (že by slon záviděl).

Poradím Vám chirurgické nebo vyšetřovací rukavice (latexové nebo nitrilové) zakoupíte v lékárně… stávaly 100–120 Kč (100ks).

Málče

Zkuste použít tekutou SOLVINU PROFI. Mám s tím dobré zkušenosti.