Ondrej01

Zbytečné otázky, které může zodpovědět Google

Zdravím, poslední dobou se mi zdá, (nejsem tu sice tak dlouho) že se tu zakládají otázky úplně zbytečně. Já na většinu z nich dokáži během vteřiny najít odpověď ve vyhledávači a do podrobna.. Někteří se tu ptají, čekají hodiny na odpověď, kterou by do minuty nalezli přes Google. Promiňte ale otázka Kde sehnat tenisky a nebo šátek je fakt trochu na hlavu. Já bych to mazal. Omlouvám se, pokud někdo toto považuje za zbytečnost, raději to dám do Zábavy. Není to otázka, pouze můj názor. Díky.

Nejlepší odpověď
iceT

Souhlasím s tvým názorem,ale nebuď zas tak moc přísný.Někteří uživatelé tady třeba nemají štěstí při hledání odpovědí na svoje otázky,nebo hledat neumí.Nebo zadávají špatná klíčová slova.
Mě to taky ještě nejde na 100% hledat,někdy mi trvá docela dlouho než najdu co hledám,ale snažím se.

Další odpovědi
anonym

Nejsi sám a za 4 měsíce jsi to mohl zaregistrovat už nesčetněkrát. Jenže problém je stejně starý jako Odpovědi (cca 2,5 roku), viz jeden z mnoha odkazů ve zdroji:
Ovšem ti, jichž se to týká jsou nepoučitelní a většinou jim jde jen o sobecké a účelové honění bodů bez ohledu na kodex, neřku-li na ostatní uživatele. Jediná obrana by byla, nekompromisní mazání, jenže admini nestíhají a kromě toho v poslední době leccos tolerují v zájmu komerční návštěvnosti.
ad Michal, vyskakovací okno na opakování otázek je něco jiného, Ondrej má na mysli účelové vkládání plytkých, nesmyslných a snadno dohledatelných otázek.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ukamenujete-me

briketka10

tak třeba na ty tenisky jsem teď odpovídala, ani já nenašla, nápis Mickey Mouse na nich tedy je, ale kde se dají koupit nevím ?? tu tázající bych do jednoho pytle neházela..
s ostatním souhlasím..

Michal Kole

prý se něco připravuje, že když budete otázku psát, tak se Vám budou zobrazovat podobné již zodpovězené otázky.

zl@tk@

Úplně mi mluvíš z duše. Taky bych to trochu pročistila a tento typ otázek bych zakázala. GOOGLE má každý a snad i každý si dovede svoji otázku zadat do vyhledávací lišty.