monica.k

zbyl mi odbarvovač na vlasy, hloupá jsem ho dala do plechovky a potom mi chemicky reagoval a vše mi postřikal co dělat

Jak jsem psala vše mi postříkal. Vedle postele mám kapsář (fialoví) který zesvětlal na červenou.. Jde něco udělat aby se barva vrátila do normálu?

Odpovědi
marci1

Obávám se, že dělat se nedá nic. ☹

Kelt

Chemie barev je složitá. Zajdi si do chemické čistírny nebo do podniku, kde dělají látky a barví. Možná ti pomohou. Ale za jakou cenu a zda se ti to vyplatí, musíš rozhodnout sama. Příště si dáš pozor a budeš takové věci nosit uzavřené.

iceT

zbytky barev po barvení vlasů se neuchovávají
si radši udělej nový kapsář,se šicím strojem to je hračka