DIH

Zboží které není nijak opotřebované a je v záruce můžu ho vrátit bez udání důvodu.

Zboží které není nijak opotřebované a je v záruce můžu ho vrátit bez udání důvodu. Bude nějaký problém?

Nejlepší odpověď
anonym

Vrátit je můžeš do 14 dnů od koupě a za předpokladu, že jsi koupi (objednávku) uzavřel přes net (mimo obvyklou provozovnu).
Na jiné vrácení nemáš právní nárok.
Samozřejmě se můžeš s prodejcem domluvit i ´jindy´ – ale jen domluvit, právní nárok neexistuje.

Další odpovědi
Hamon

Doplním mowlu – není nutné, aby bylo zboží neopotřebované, ale v takovém případě prodejci náleží kompenzaci za uvedení do původního stavu.