Doomik

Zbírá tady někdo plechovky od energy drinků????

Odpovědi
Elk

Můj syn má pěknou sbírku od Shocků, ale stejně to asi nikde nyvykupují – no prý na parádu…

anonym

Mám jednoho známého, který je sbíral. Nevím, jestli je už nevyhodil, ale taky to byly samý Monster a Shocky.

Lukasy

Muj kámoš jich má asi 200 možna i vice, ja je nesbiram mě stači je vypit.

Bl3sk

Jááá . Kdo má monstery , rockstary a jiné. piste nebo volejte ;) nejlepe pardubicky kraj . tel. 737 172 658 … mail. patrik.fiala@centrum.cz

Frikulín

Já ano kdyby někdo měl tak Prosím pište na email pyfle@seznam.cz