Pavel1212

Zbarvená jablka

Proč jsou některá jablka po rozkrojení červená i vevnitř (nejen slupka) a některá ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Vevnitř nejsou červená žádná, Některá jsou mírně zbarvená do červena nebo růžova. Zbarvení bývá u slupky silnější. Je to dáno druhem a genetikou dané odrůdy.

Další odpovědi
hanulka11

je to odrůdou

výborná je odrůda Weirouge má červenou i dužinu a výborně chutná

www

Většinou je to odrůdou. Každá má jiné vlastnosti chuťové, barvy plodů i dužniny, trvanlivostní, vůní, velikostí ap.