Spiritus

Zázračná řasenka

Můžete doporučit nějakou ne moc drahou řasenku na krátké a řídké řasy?

Nejlepší odpověď
Sandy

Colossal od Maybelline. Nedávno jsem si ji koupila a konečně jsem našla řasenku se kterou jsem spokojená. Mají ji i ve voděodolném provedení a stojí asi 150–200 Kč. Určitě jí znáš z nějaké reklamy- má zářivě žlutý obal:o).

Další odpovědi
Katrous

podle toho jakou chces drahou levnou treba avon,oriflame jestli chces a tak pomaham v oriflamu tak se podivej na stranky www.oriflame.cz

Zdroj: h

ReHu

Beautycycle – 7 gr (ne ml)- 320 Kč

IvkaH

Žárná řasenka není zázračná, ale je to o tom, jak dlouhé a husté máš ty svoje řasy ;) já jsem třeba spokojená s řasenkou od značky benecos.

majki636

Kde je tady ta značka k dostání ? :)

XenieRo

Jo, to by šlo, ale nepočítej s tím, že s ní uděláš nějaké zázraky… to se bohužel s lacinou řasenkou nedočkáš! Tak to bohužel je. Pokud chceš kvalitní řasenku na prodloužení a zvětšení objemu, pak sáhni po značce Couleur Caramel. Ty mají skvělý řasenky.

Sonka Pop

Ahojky a kde tu kosmetiku kupuješ? Je k sehnání někde v drogerce nebo ji kupuješ na webu https://www.couleur-caramel.cz? Díky moc. Já aych věděla a nelítala zbytečně po městě.