Zazpivate si nekdy

jen tak pro radost-lidovku ci jinou krajovou pisnicku?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano ILIINES zazpívám si jak lidové protože jsem chodila v kroji tak i moje nejolibenější které ted poslouchám v rádiu na CD.

Další odpovědi
Jahoda

Sama pro sebe si klidně zazpívám, ale před ostatními rozhodně ne. Nejsem v tomto oboru příliš nadaná na to, abych se se svým hudebním „výkonem“ mohla chlubit či někomu zazpívat jen tak.. 😁

martina1

Zpíváme doma hodně často.Mám čtyřletou holku a hrozně jí to baví.Teď vymýšlí své texty,tak se smějeme skoro pořád.Jen mi je ouzko,když chce,abychom zpívali třeba před návštěvou:-)

Nuk nuk

Pro sebe si zazpívám ráda. Syn se také rád učí písničky. Ale pře kýmkoliv jiným tedy ne. Nejsem v tomto ohledu příliš nadaná.

vecernice

Docela jo,ale snažím se ,aby nebyl nikdo kdo by mě slyšel.Občas se tak stane a to se pak i zasmějem.

oskar

Zpivam a velice rad.Pamatuji si,že moje babička zpivala při vařeni,prostě při každe přiležitosti.Asi to mam po ni.

lorja

Já si můžu zazpívat jenom když jsem sama doma.