mosoj

Zazpíváme si ?

http://www.you­tube.com/watch?v=6JBDi8x­1KYE&feature=rel­mfu

Nejlepší odpověď
anonym

Jemu je dozpěvu stále-za komunistů zpíval na Sokolovském festivalu politické písně,pak začal podnikat v hudeb.průmys­lu.Patří do party ,která má pod palcem archiv Čt,teleshoping,je majitelem vydavatelství Česká muzika (Eva a Vašek ,Patrasová atd.),patří do mafie,která je prorostlá kontakty na lidi z minula,kteří jsou dnes na správných místech a přesně,jak pan Peterka zpívá-nikoho mezi sebe nepustí.Peterka patří mezi nejbohatší a bohužel nejvlivnější lidi v Jižních Čechách.Nedávno u něj byl na soukromém mejdanu i ředitel ČT a došlo k výhodné dohoě.Jak jistě očekáváte-pro nás-koncesionáře :D. Promiňte,já jeho častušky nesnáším a nesnášela jsem je i za komunistů…:D