HZK

Zažloutlé nehty na nohou a loupání kůže na chodidlech a prstech.

Který přípravek je na tyto problémy účinný?
Předpokládám že na nehty nějaký vitamín, a na kůži?

Nejlepší odpověď
mosoj

Mykoza, mykóza, mykóza. S nehtama ti nic nehne ( jedině užívání speciálních tablet ale ty silně zatěžují játra), na chodidla a prsty zabere něco co ti dají v lékárně . Nejúčinnější je Batrafen mast a vodička na nehty. Napíše praktický lékař. Povrch nehtů je před každým ošetřením třeba obrousit
K účinnému vymýcení plísně je třeba soubor hygienických opatření, jako je desinfekce obuvi a ponožek. U ponožek stačí praní a žehlení.

Tu houbu neznám, ani jsem od nikoho ještě neslyšel, ale sám ji zkusím.

Další odpovědi
anonym

Předpokládám, že jde o plísňové onemocnění – doporučuju ´chytrou houbu´ ( http://www.chytra-houba.eu/3,chytra-houba-pythie-biodeur-nail-3x3g.html ).

anonym

Protiplísňová mast se šikne 🙂

briketka10

žluté nehty – mohou být známkou přetížení a oslabení jater
loupání kůže může být příčina začínající plísně chodidel a
prstů.. pomůžou masti, které se dají koupit v lékárně..
http://www.cpzp­.cz/clanek/3439-0-Nehty-jako-obraz-naseho-zdravi.html

Drap

Pravidelně si nechávat dělat pedikuru

cynique

Jestli je to mykóza, tak výborný je Micetal. Jestli to mykóza není a jde o obyčejnou zhrubnutou kůži, tak Kerasal. A občas pedikúra.

tvoje problemy bych chtel mit… me se na chodidlech kuze neloupe, ale tak tvrdne ze i kdybych slapl na hrebik tak nic neucitim. :D