Zažily jste veselou historku z STK ?!

Já ano.Přijel starší pán,již důchodce, na technickou kontrolu přívěsného vozíku. Vytáhl techničák a předal jej technikovi se slovy:jsem ale přesný,že?!.Technik se podíval do techničáku a povídá:ano,jste přesný na den i měsíc,ale spletl jste se o deset let!

Nejlepší odpověď
hanulka11

hm to je dobrý.....
Nevím zda bude veselá , zpočátku nebyla ani pro mě ,ale pak jsem se tomu zasmála.
Manžel měl jet s autem na technickou – říkám mu -já ti tam s tím dojedu ,,,ale prosím tě já si tam sjedu až pojedu z práce . Dobře jeď. Jenže tam co jezdí on ,bývá velká fronta -dlouhé čekání, lidi přejíždí sem tam. Jezdím do jiného města …ale nechtěl- budiž.

Druhý den už bylo dost hodin, volám mu kde jsi ?????Ale prosím tě ani se neptej nějakej blbec co byl předemnou se rozjížďěl a místo dopředu mě naboural předek . Tak jsem si říkala …houpe mě jako vždy. Ale pak mi volal, že ten pán špatně chodí , že s ním musel jít vše vyřizovat a ještě i do servisu objednat světla . No tak to byl mazec.
Když přijel domů tak už jsem se smála , místo technické si vyměňoval světla a další věci. No i to se stane .

Další odpovědi
Drap

Mám historku starou už mnoho let. Jeden můj známý stavěl jachtu v době hluboké totality. Měl už dost bohaté zkušenosti aobeplutý skoro celý svět. Aby mohla být loď spuštěna na vodu, bylo v předpisech, že musí mít motor. Pořídil tedy starou Airovku a protože loď byla ve výstavbě, s autem jezdil. Když došlo na technickou, půjčil si kola, poopravil brzdy a vyrazil. Tenkrát se prováděla STK na dopravním inspektorátu víceméně pohledem.Policista přišel, obhl=dl stroj a vydal povolení. Inspektorát byl v Brně v jednom bloku domů a vstup byl z ulice průjezdem. Když kamarád vyjel a chtěl odbočit na silnici, upadlo mu kolo a průjezd zablokoval. Policajti ho vytlačili, nebo spíše přenesli a následovala odtahovka.