Avatar uživatele
anonym

Zažily jste veselou historku z STK ?!

Já ano.Přijel starší pán,již důchodce, na technickou kontrolu přívěsného vozíku. Vytáhl techničák a předal jej technikovi se slovy:jsem ale přesný,že?!.Technik se podíval do techničáku a povídá:ano,jste přesný na den i měsíc,ale spletl jste se o deset let!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11, arygnoc, anonym, Nazdar Bazar před 4623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

hm to je dobrý.....
Nevím zda bude veselá , zpočátku nebyla ani pro mě ,ale pak jsem se tomu zasmála.
Manžel měl jet s autem na technickou – říkám mu -já ti tam s tím dojedu ,,,ale prosím tě já si tam sjedu až pojedu z práce . Dobře jeď. Jenže tam co jezdí on ,bývá velká fronta -dlouhé čekání, lidi přejíždí sem tam. Jezdím do jiného města …ale nechtěl- budiž.

Druhý den už bylo dost hodin, volám mu kde jsi ?????Ale prosím tě ani se neptej nějakej blbec co byl předemnou se rozjížďěl a místo dopředu mě naboural předek . Tak jsem si říkala …houpe mě jako vždy. Ale pak mi volal, že ten pán špatně chodí , že s ním musel jít vše vyřizovat a ještě i do servisu objednat světla . No tak to byl mazec.
Když přijel domů tak už jsem se smála , místo technické si vyměňoval světla a další věci. No i to se stane .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mám historku starou už mnoho let. Jeden můj známý stavěl jachtu v době hluboké totality. Měl už dost bohaté zkušenosti aobeplutý skoro celý svět. Aby mohla být loď spuštěna na vodu, bylo v předpisech, že musí mít motor. Pořídil tedy starou Airovku a protože loď byla ve výstavbě, s autem jezdil. Když došlo na technickou, půjčil si kola, poopravil brzdy a vyrazil. Tenkrát se prováděla STK na dopravním inspektorátu víceméně pohledem.Policista přišel, obhl=dl stroj a vydal povolení. Inspektorát byl v Brně v jednom bloku domů a vstup byl z ulice průjezdem. Když kamarád vyjel a chtěl odbočit na silnici, upadlo mu kolo a průjezd zablokoval. Policajti ho vytlačili, nebo spíše přenesli a následovala odtahovka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek