flodur

Zažily jste něco podobného?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/213961-chirurgove-zene-amputovali-spatnou-nohu.html
V 15 letech jsem týden marodil z diagnózou podráždění slapého střeva,které jsem měl vyoperováno.NENI TO VTIP!
Doplňuji:
Omlouvám se-překlep–zažili.

Nejlepší odpověď
iceT

Nastesti ne,moje mamka cekala na operaci tenisoveho lokte a shodou okolnosti na stejnem pokoji na vedlejsim luzku byla pacientka stejneho jmena,pro zmenu cekala na operaci kolene.
Mamka potom doma rikala,ze lekari i sestry v jejich pripade kontrolovali vsechno dvakrat,vcetne leku,ktere dostavaly,i pak pred samotnym zakrokem kontrolovali jmena.

Další odpovědi
ReHu

Naštěstí ne, ale třeba zdejší mužské pohlaví.
Proč se ptáš pouze žen, netuším.

mosoj

A co má říkat český pacient, kterému odebrali zdravou ledvinu místo té druhé nefunkční. To je daleko horší. Myslím, že již kvůli tomu nežije ale to nevím přesně.

anonym

To se stalo kdysi v Brně u Milosrdných bratří. Tak jestli od nás ti Rakušáci neopisovali.