Avatar uživatele
anonym

Zažili ste někdy lucidní snění?

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Lu­cidn%C3%AD_sn%C­4%9Bn%C3%AD

tzn. mohli ste se ve snu sami rozhodovat a vlastně ste si uvědomili, že sníte, ale neprobrali ste se a to vám dovolilo si tvarovat okolí dle sebe, létat si, atd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4596 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Osobne me velmi blizky clovek astralne cestuje a ja mu to vse verim.
Ja jsem normalne blazen .. , ale v lescem jeste vetsi a verim , ze my ty sny opravdu zijeme. Proste usneme , dusicka opusti telo a leti si za dalsimy svymy zivoty ( nevim jaka i – y ) ..
☹ …proste , ze kdyz jsme unaveni , tak to znamena , ze uz nas nekdo nekde vola a ze mame jit jinam a pak se zase vratime do sveho tela. 🙂 Ja mam zazitek , kdyz jsem se probudila a teprve se " vracela ".
Ajtaku , tady uz mi od ted palecek nikdo neda. 🙂 Ale myslim si to ja , nikomu to nevnucuji. Kazdy jsme tu " pro neco jineho ".
Ja mam nejak vice tech abrakadabraka za zivot nastradano. 🙂 Ale nebojte se me , neublizim nikdy nikomu … i to je jedno z tech mych zakonu abraka dabraka. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

No jéje!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano a jk uvádí iv, v mnohém se podobá astrálnímu cestování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Několikrát, ale pamatuju si jenom jediný – šla jsem kolem řeky, a potkala jsem draka, a říkala jsem si, že je to nějaká kravina, protože je to jen sen a nemusím se ho bát, pak jsem se rozhodla, že jsem moc unavená a lehla jsem si do trávy, abych se prospala :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Asi v každým druhým snu (co si potom pamatuju) vim že jsem ve snu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jojo, jednu dobu se mi to stávalo docela často, říkala jsem tomu „sny na ovládání“. Bývalo to fajn, ale pak to samo od sebe zmizelo. Jiná věc je, že si jsem vědomá toho, že to je sen – to se mi stává celkem často dodnes.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek