fcoop

Zažili jste v poslední době ztebetřesení?

Pokud ano,jakou mělo sílu – podle stupnice,kterou si každý pojmenuje podle sebe.

Má se jmenuje Klauso-Jaklova a měla slušných 7,5.

Nejlepší odpověď
mosoj

Z tebetřesení zažívám téměř každý den ,když jdu nakupovat.

Další odpovědi
led

Ano, s malou zmenou upresnenia názvu -
Z niektorých tunajších príspevkov dostávam „zuživatelotřesení“ pri stupnici 1–10 kolíše na úrovni 7–8

tom004

To slovo sice neznám, ale to „třesení“,nebo hrůzu, zažívám už při jeho čtení.

Funna

to zažívám každý den, při sledování toho, co se tu děje…a je to 10+ českovládní stupnice

anonym

já mám sebetřesení vždy ráno když je zima… 🙂