Mirdas

Zažili jste situaci která se dá označit slovy " TO JE ZÁZRAK " ?

Nejlepší odpověď
briketka10

ano, když mi doktorka řekla ta Vaše kočička
se už nepostaví je stará a já ji pomáhala a
cvičila s ní a ejhle začala chodit to byl pro mě
ZÁZRAK :))

Další odpovědi
anonym

Těch situací bylo už spousta a vybavuje se mi jedna, kdy papírově jalová kráva(dle vyšetření MVDr) porodila za pár týdnů tele a tak jsme říkali zázrak, tebe musel osvítit býk svatý. 🙂

zjentek

já ne, pro mě je vše samozřejmostí, včetně ufo ..ale znám někoho, kdo to zažil, tady:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=OQSNhk5IC­TI

midlajs

Pro me je zazrak, kdyz jedu autem a nestane se mi nic.

marci1

Odpovím citátem Alberta Einsteina, jehož druhou polovinou se v životě řídím : "Existují dva způsoby, jak žít život. Ten první je myslet si, že nic není zázrak. Ten druhý je myslet si, že všechno je zázrak.´´
Zázrak je celý život, stačí ho jen vnímat srdcem. 🙂

arygnoc

vždy iba v tom negatívnom zmysle – stane sa mi práve to, čo je štatisticky takmer nemožné (napr. pred vstupom do budovy, kam som išiel na pohovor, mi skočil po nohaviciach cudzí čokel a urobil mi na prdeli parádnu dieru – no, flek som nedostal, nakoľko som sa pohovoru nazúčastnil).

takže pokladám za zázrak, že vlastne žijem, lebo toľko pohrôm, čo ma stretlo, snáď nemôže nikoho stretnúť.

naučilo ma to počítať VŽDY s tou najhoršou variantou, zatiaľ som sa nesklamal.

;-Q

da ny

Ano, mnohokrát ;)