annas

Zažili jste situaci, kdy vás polilo horko, nebo naopak přejel mráz po zádech?

Případně obě možnosti…

Nejlepší odpověď
anonym

Je to asi měsíc.Odcházíme na zahradu,kolem 11 dop.,pozdravím souseda,a v 15 hod. slyším z rádia o tragické smrti muže,kterého na vlakáči ve Varech přejel vlak..To,že se jednalo o našeho souseda jsme zjistili o hodinu později.To mi přejel mráz po zádech.Ne jednou.
Doplňuji:
Vlastně i minulý týden, ta hrůza v Norsku.Když jsem zapalovala virtuální svíčku,zaleskla se i slza v oku.

Další odpovědi
dědapetr

Horko mě polilo když jsem propadl lešením z 6 patra a mráz ten mě přebíhá dost často když jsem z vnoučaty na hřišti.

Drap

Dokonce už několikrát. Třeba když kamarád spadl z improvizované lanovky asi z 5 m, na záda. Naštěstí to přežil jen s několika odřeninami a s naraženinami snad po celém těle.
Doplňuji:
Jami 155 mě připoměla obdobnou příhodu. Na zahradě jsem mluvil se sousedy , starším manželským párem. Drůhý den šli do lesa na dřevo a bezdůvodně je oba zastřelil takzvaný „lesní vrah“ tuším, že se jmenoval Kalivoda

Ella

kazdou chvili – horko, kdyz se neco necekaneho stane a mraz kdyz uvidim treba v televiznich novinach nejake mrtve nebo kdyz vidim neco odporneho =/

iceT

Ano a několikrát.
Horko mě poleje tehdy,když mi člověk,na kterém mi záleží občas něco vytkne,ale bez řvaní,v klidu,ani tónem nedá najevo,jak je rozčilený-to mě polévá horko a studem bych nejraději zalezla dva kilometry pod zem.
Mráz mě lozí po zádech taky,jednou mi volala mamka a řekla,že babička už není.Nebo když slyším zpívat jednu zpěvačku.
Nebo když mám občas zlý sen,když mě někdo nahání a já nemám šanci utéct nebo křičet o pomoc.To se člověk nemůže ani hnout,přestože se snaží ze všech sil a z úst nelze vydat ani hlásek,jen se pusa naprázdno otvírá…to mě pak mrazí po celém těle jestě chvíli po tom,co se vzbudím.

vagra

Střídavě oba pocity jsem si prožil, když mi nedávno lékař sdělil poměrně nevybíravým způsobem, že „půjdu pod kudlu.“
Nebyl jsem připravený na takovou informaci, vzalo mě to tak, že si už ani nevzpomínám v jakém pořadí ony zmiňované teploty šly za sebou…:-)

johana 56

Při zprávách z Norska mě mrazilo pár minut.Horko mě polilo včera,když jsem měla poprve po více než dvou měsících od srážky s autem přejít silnici.

fcoop

Rozdíl mezi mrazem a traktorem?
Když vám po zádech přejede mráz,dá se to vydržet.
Starý,ale celkem slušný.