annas

Zažili jste období vzdoru? Vyvzdorovali jste si něco v průběhu svého života? Přineslo vám vzdorování užitek či ztrátu?

Nejlepší odpověď
led

Ano, slušnosť na pracovisku. Niekedy človek musí byť tvrdý, ak chce niečo dosiahnúť.

Další odpovědi
jendahun

Jsem bohužel věčný rebel a táhne se to se mnou celý život.Většinou ztráty,velmi málo užitku.Od ZDŠ až po dnešek.Předposlední zaměstnání-odmítl jsem práci navíc,jednalo se o práci v kolektivu opilců(kromě své práce) a do týdne výpověď po asi 18.letech u podniku.Lidi kteří si se mnou do té doby tykali a vařil jsem jim kafe,najednou přešli na vykání a chovali se jak k cizímu.Později jsem se domyslel,že to byla záminka a provokace,věděli že to odmítnu.Další zaměstnání-odmítl jsem převzít auto naložené nábytkem k prodeji po republice,když jsem nebyl při nakládce a nemohl jsem si ověřit,že to naložené skutečně je.V té době se ztrácel nábytek.Nechali mne a kolegu dělat do oběda a pak bronzový padák oba.Atd…trvá to pořád.Odmítnu jako živnostník práci kde nevydělám ani na benzín a jsem jasný,už si ani neškrtnu.Ach jo.

hanulka11

Ano ,jsem rebel od mala a jsem jaká jsem i přesto, že se mě snažili tvarovat i nyní by se rád snažil kdosi …ale má smůlu.
Já si vyvzdorovala dá se říct vše a jsem spokojená .Hodně mě blízcí zrazovali/varovali ,ale razím si svou cestu.Já se jen tak nevzdávám a je to dobře .

Drap

Ano, to snad každý. Ale vzdor je snad jedna z posledních miožností, jak něčeho dosáhnout. Chce to vždy zvážit aktiva a pasiva. Ze zkušenosti mě vychází, že vzdor neni příliš dobré řešení.

poa.li

Naštěstí jsem v situaci, kdy vzdorovat nemusím, ani se ničemu stavět na odpor. Vzdorování myslím může fungovat, ale mě osobně je velmi nepříjemné…