Avatar uživatele
Miroslavst

Zažili jste někdy zemětřesení a jak se chovat v takovém případě?

Jaký to na vás mělo vliv, báli jste se nebo co?
Jak se zachovat v případě zemětřesení?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/223729-zemetreseni-vydesilo-obyvatele-jizniho-slovenska.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? panenka, aramah, anonym, iceT, Mousinek, Radak, Lásenka, Neonka před 4828 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Ano zažila, strach jsem měla ale o děti.Škody byli nevelké,a jak se zachovat? zůstali jsme jak opaření, takže nějaká opatření nás ani nenapadla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lásenka

Ano zažila, lehla jsem si pod stůl a čekala až bude po všem, jen jsem kopírovala domorodce. Vyvázli jsme bez úhony.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Radak

Bála bych se určitě, jak bych se zachovala nevím, panika je panika. A jak se zachovat správně – také by mně asi napadlo utéct někam ven mimo baráky, jenže jestli by se to dalo stihnout?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Kdysi jsem slyšela, že je dobré chytit se futer u dveří, nevím proč.
Nezažila …i když loni na Rhodosu bylo prý v době mého pobytu zemětřesení , ale já ho nezaznamenala , bylo asi slabšího rázu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

To sice ne,ale tornado bylo nekdy velice blizko.Jednou jsem mel na sobe jen kratasy a v zadni kapse ridicak a penize a cekal,az si pro me ten Twister prijde.
Bohudik jsem stale zde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Žiji vzdušnou čarou tak 3km od epicentra Nového Kostela na chebsku.Mám to naštudýrovaný.Je dobré si vlézt pod futra nosné zdi.Nevadilo mi samotné zemětřesení,ale to hučení,které bylo vždy chvilku před samotným otřesem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek