Damiana

Zažili jste někdy užitečnou pomluvu?

Jakou?

Nejlepší odpověď
anonym

Spíš jsem zažila trapas, že jsem drby neposlouchala. Nabídla jsem kdysi odvoz domů sousedce a ona se divila, proč chci jet na druhou stranu města, když tam určitě nemám cestu. Vyšlo najevo, že je tři roky rozvedená a odstěhovaná. Myslela si, že si z ní dělám legraci. Někdy je zkrátka dobré pomluvy poslouchat.

Další odpovědi
Illines

Tak toto jde mimo mne.Nevim proc ,ale sousedske drby,kdyz zacnou, obchazim.Protoze pokud bych naslouchala a se pridala – pak by se take casem na mne smlsly.Ani sousedsky,ani v praci.