bolak

Zažili jste někdy situaci, ze který vám bylo na zvracení?

Nejlepší odpověď
cochee

Ovšem. Když se opiju a přeženu to.

Další odpovědi
redy

to asi semtam každej zažil, dokonce i já :))

anonym

Jo, někdy z otázek, které se tady občas vyskytnou.

ladaadal

tak to i já. Po alkoholu za mlada, teď už ne. Buď znám míru, nebo už jsem přivykl 🙂.
Ale jinak mi stačí naklonit se nad kočičinec nebo psí exkrement a během několika sekund se dávím a mám co dělat. Taky vida nebo cítě někoho zvracet mi okamžitě vnukne vnitřní podvědomou neovladatelnou potřebu přidat se k němu, aby v tom zřejmě nebyl sám.

zjentek

do takové situace je snadné se dostat třeba v rychlém občerstvení ,)

arygnoc

migréna.

a to celkom pravidelne.

amanita

Při čtení zpráv.

To jsem já

Před důležitou zkouškou téměř vždy

lota

Bohužel ano, bývá to spojeno se stresem.

bolak

barabakan: u mejch se ti to doufám nestává :)

bolak

Mně se to stalo asi před půl rokem, dostal jsem holter na 24 hodin, a jak to mělo ten pás přes rameno, tak ten byl k tomu přístroji nějak připoutanej, takže se to nejspíš nedalo ani vyprat nebo co, a ten pás smrděl po starejch lidech (zdejší staří lidé prominou), po těch voňafkách ještě z 80. let co na sebe plácaj (tam bylo vopravdu desítky „vůní“ smíchanejch dohromady) do toho nasáklej pot, protože to musí mít ten člověk vopásaný 24 hodin včetně spánku a ani mejt se při tom nemůže, no byl to fakt nechutnej zápach, nic vodpornějšího sem za celej svůj život vopravdu nezažil, a i teď když o tom jenom píšu cejtím jak mi začíná chabnout svěrač v jícnu a čínská polívka se mi pumpuje zpátky do jícnu…

zjentek

barabakan: s tím, proč to tak máš, by ti nejlépe mohl pomoci p. Koukolík