bobánek

Zažili jste někdy pořádný trapas?

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě. Jeden z největších:Tram­vaj,o štangli opřený týpek,znaleckým okem lovce si prohlížel něžné pohlaví,na smyslných rtech lehký ůsměv bonvivána a
u nosu nudli jak oprať.Kývala se do rytmu jízdy.
Všem se zvedal kufr,nikdo se na něj nechtěl ani podívat,on to ale evidentně pokládal za ženský ostych.Není divu – před takovým SAMCEM.

Další odpovědi
Mousinek

Po cestě z obchodu se mi roztrhla taška a všechno vypadlo na zem a zrovna šel okolo pěkný kluk tak to byl pro mě trapas.