Wareg

Zažili jste někdy něco takového…

Zažili jste někdy něco takového, že máte partnera/ku nebo jste už v manželství a najednou potkáte někoho, s kým si velice dobře rozumíte, zejména v zálibách a názorech, lépe řečeno – dotyčný vám připadá tak, jako byste potkali sami sebe v opačném pohlaví?

Jak na takové situace reagujete? Neláká vás tato „životní“ výzva?
Doplňuji:
…a teprve co pak, máte-li partnera?

Nejlepší odpověď
ReHu

Myslím, že hodně záleží na tom, jak funguje vztah s partnerem.
Pokud je v pořádku, myslím, že i když někoho takového potkám, může vzniknout krásné přátelství v pravém slova smyslu.
Pokud v pořádku není, něco tam chybí, nebo jsou trhlinky či nedůvěra už jr to jiný příběh.

Další odpovědi
BEAES

Ano, něco takového se mi přihodilo a řeknu Vám, to je pak dilema, chít něco, co nemůžete mít…jsou to takzvaní „PARTNEŘI DUŠE“. Máte pocit, že k Vám patří a byli jste pro sebe zrozeni.

Michal

Ne,nic takového jsem nezažil,ale potkal jsem člověka se kterým jsem si ihned porozuměl.