Mrs.problem

Zažili jste někdo Déjà vu? Jestli ano, jak jste se cítili?

Déjà vu označuje v psychologii jev, kdy má člověk z ničeho nic intenzivní pocit něčeho už dříve prožitého, viděného nebo slyšeného. – pokud by někdo nevěděl co to je. Jinak já jsem se s déjà vu ještě nesetkala. :)

Nejlepší odpověď
annas

Máte-li zájem dovědět se víc, zkuste si projít historii na 3 stránkách. Třeba vás některé odpovědi zaujmou.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=de%20ja%20vu

Další odpovědi
Drap

Myslím, že už to zažilo většina lidí. Já osobně několikrát.- Jaký pocit ?, jak kdybych na daném místě už někdy byl a proxcházel tudy. Stalo se mi to dokonce několikrát.

ReHu

Ano, zažila. A ne jen s místem, také s lidmi a situacemi.
Více zde:

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=D%C3%A9j%C3%A0%20vu

FOX.IK

Me se to stava dost casto a dokonce i ve snech. Vzdycky jsem si na sto procent jista,ze jsem to zazila uz jednou akorat si nemohu vzpomenout kdy:D

Damiana

Chyba v Matrixu. Vidíš „třeba“ černou kočku. Uhneš pohledem, otočíš se zpátky a ta samá(!) kočka se zase promenáduje kolem zrcadla! Déjà vu znamená, že „Oni“ „něco“ změnili. (Matrix je jen mentální projekce tvého digitálního já.)