zazili jste divne situace,ktere jste nechapali?

dost castokrat se mi z niceho nic odehraje naka situace..napr. jedu dopravnim prostredkem,bavi se 2 lide.a ja najednou vim co se stane..a tak se to i stane..za 5 min.uz jsem si na tozvyk..neni to uz tak casto...stava se vam neco podobneho?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano také se mi to občas stává. Častěji ale, když někde příjdu, nebo něco vidím,tak vím, že jsem to už někdy viděla, a přesto vím, že jsem tam nikdy nebyla a vidět to nemohla. Má to prý na svědomí náš mozek, často jsou to i útržky snů, často se nám něco zdá a po čase to vidíme, či zažijeme.

Další odpovědi:

Zlatý

takové předtuchy míváme občas každý... už jich bylo tolik, že si momentálně nevzpomenu na žádnou konkrétní. Podivují se jim ale jen bezvěrci - my ostatní víme, že jsou věci mezi nebem a zemí a že všechno není jen tak samo sebou...

Zlatý

Nevíš náhodou jestli si nemám dát sportku? Že by se stalo, že bych dnes vyhrál???

Bronzový

Zrovna tento tyden jsem nechtene v praci pri manipulaci s materialem kolegu lehce skrabl a v noci jsem pak mel sen,jak zachranuji pri nejake havarii cloveka.
Kolegovi jsem se samozrejme omluvil a posktl mu naplast.

Pokročilý

Divné situace? Ty zažívám denně. Je to normální, jste jeden z lidí, kteří mají silně rozvinutou intuici.

Bronzový

To je proto, že tím dopravním prostředkem jezdíte často a je to podobná situace, která se nedávno stala. Nadávala bych tomu váhu. Jde jenom o stereotyp.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2734
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 962
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.