Zažil někdo někdy,někde situaci?

na kterou by se skvěle hodil titul č. filmu „Hop! A je tu lidoop“?

Nemám vůbec nic proti lidoopům.

Nejlepší odpověď
annas

Film starý, ještě socialistický. Už jsem dost zapomněla, ale uvědomuji si, že džín z láhve plní přání tomu, kdo láhev otevře – jejímu majiteli pomáhá k majetku. Když se někdo držiteli lahve znelíbí, promění ho v lidoopa.
Brala bych to obrazně – kdo je nepoctivý, nahrabe si majetek, často i bez vlastního přičinění… Když ho někdo kritizuje, je odstraněn z okolí – stane se jedincem na „nižším vývojovém stupni“ – třeba bezdomovcem, vězněm … Ale nic netrvá věčně…
Hop – a je hodně špatných lidí…

Další odpovědi
BIGFOOT

JO, A I KDYŽ TO UŽ JE DÁVNO, DODNES OBČAS KVŮLI TOMU NEMÁM KLIDNÝ SPANÍ.TAK HROZNÝ TO BYLO.BIGFOOT