Zažil někdo

zde,v Odpovědích někoho,kdo by se dostal v hodnocení do katagorie „Stříbrný“? Zlatý-to mi připadá jako sci-fi. Ono i to stříbro.....

Nejlepší odpověď
quentos

Zatím ne, to by visel v „nejaktivnějších“. Ono je to tím, že je server teprve asi půl roku starý – až si tu pobude pár let, pak se tam určitě lidi dostanou

Další odpovědi
GangstaHelper

Nezažil, žebříček nejlepších máte na hlavní stránce v pravo.

Ale ono to zase takové scifi nebude, tento web funguje zatím jen „chvíli“.