ToxMan CZ

Zažalování kvůli klukovině?

Neví někdo o zákonu proti Prank callum?? zavolal jsem pánovi kterého jsem našel na foru bazos.cz a zeptal se jestli auto které prodává má dost velkou sedačku na hrátky a on řekl že mě zažaluje mohl by z toho být problém???
Doplňuji:
pak jsem mu ještě napsal sms: napsal jsem Dobrý den chtěl bych se vám omluvit za to co jsem udělal kamarádi mě vyhecovali už se to nikdy nestane

a on neodepsal v tom hovoru ještě řekl že za hodinu tam bude advokát ať mu klidně zavolám

a jak jsem mu řekl jestli by tam šli hrátky tak on řekl no jo a budu se s tebou soudit podle paragrafu 327 nebo něco takového a řekl ať pokračuju dál

nakonec jsem řekl že to byl jen vtip a típl jsem to

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jsi mu řekl jen toto, tak určitě ne

Další odpovědi
pmmucha

Určitě ne pokud jsimu to řekl vhodně. Pokud jsi mu napsal jestli má sedačku na pořádnou mrdačku tak už by mohl něco říkat.Od roku 2014 funguje zákon na psychycké újmy.Matka v tomhle dělá a měla případ kdy paní s velice dobrým právníkem vysoudila z pána 50 000 za to,že jeho pes štěkal na 7 letou holčičku která z toho měla újmu a špatně se kvuli tomu učila.Muselo to být samzřejmě podležený posudkem psycholožky.
Určitě si z toho nic nedělej.Dokud ti nedojde předvolání.pak něco řeš.

anonym

Pokud by tě náhodou jen pro toto zažaloval, pak se mu i soudce vysměje… PČR by takové TO sice (zřejmě) přijala, ale vzápětí odložila…
;-D

Pepa25

Jestli jsi volal jednou, tak to ber jako poučení – při takových srandičkách netušíš, jakého magora máš na druhém konci linky. Jestli víckrát, to jsi ho mohl trochu naštvat. Nepředpokládám, že z toho něco bude, ale už mu proboha nic nepiš ani nevolej!

Mirdas

Již mu nepište, nevolejte, neomlouvejte se, nic nevysvětlujte.
Těžko pochodí zda jste se zajímá O PROSTOR v nabízeném autě.
Naopak mne připadá, že vám snad i vyhrožoval a má chuť vydírat?
Nevšímejte si ho a vše bude v pořádku.

Nazdar Bazar

Hm, nachystej si velkou sumu, a připrav se na to že budeš v evidenci trestního rejtříku. Takovéto případy stíhá FBI s největšími sankcemi. Budeš souzen jakožto mladistvý delikvent. Měl sis to promyslet dříve… pozdě bycha honit!

Dohodnete se dle paragrafu 327 na srážkách ze mzdy

klumprt

Samozřejmě je to celé kravina. Oznámení podat může, ale to je asi tak všechno, co může dělat. A pokud myslel § 327 tr. zákoníku, tak to je společné ustanovení k tr. činům proti výkonu pravomoci orgánu veřejné moci a úřední osoby.

Na tohle vůbec žádný trestný čin neexistuje. Jen vzdáleně by se to mohlo blížit nebezpečnému pronásledování, ale to bys ho musel otravovat třeba měsíc a 10× denně.
Takhle, jak je to popsané, je to dosti vzdáleno i přestupku proti občasnkému soužití.

bolak

:D :D

Tak to kamaráde vypadá, že si si z něj chtěl vystřelit, a nakonec si udělal dobrý den on z tebe, a to až tak že z toho máš naděláno. :))) To se povedlo.