Avatar uživatele
Vacalvojil

Jak bych mohl zaplnit svůj volný čas když jsem byl závsislák na počítači?

Přiznávám, že jsem byl(jsem) závislý na počítači. Nejsem takový ten debilní hráč který má nahráno u nějakých tanků či lolka tisíce hodin, to ne,(ani facebook nemám) ale na pc jsem celý den. Někdy hraju(jen singleplayer) ale dělám tam různé kraviny a blbosti. Ale teď začaly prázdniny a já to chci změnit. Chci dělat něco užitečného, mít nějaké koníčky a ne furt být zalezlý doma jak krysa.. vím co si o mě ostatní lidé myslí a mé rodině se to také nelíbí.. začal jsem tím, že jsem si dal linux(abych nehrál hry), ale vůbec nemám ponětí co bych mohl dělat. Celý můj život se zakládal na počítači a ničem jiném. Jistě, budu programátor, ale nechci svůj volný čas jako dítě strávit jen na počítači. Ten čas z hloupých pc her a bezduchého prohlížení netu si přece nevrátím. Takže děkuji za všechny tipy co bych mohl dělat a jak bych mohl zaplnit svůj volný čas. Děkuji 🙂
Doplňuji:
Ah ještě jsem zapomněl věk: 14 let a v říjnu 15 ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3578 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Začni sportovat, chodit na procházky do přírody, čti ( hlavně se všeobecně vzdělávej ), najdi si nějaké koníčky. Zajímej se více o to, jak pomoci rodičům v domácnosti. Začni třeba maličkostmi : vyluxovat, vynést odpadky, umýt nádobí, oškrábat brambory apod. Uvidíš, že budou mít radost ! 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Vacalvojil Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

…„budu programátor“…
No – tak se uč a programuj – koneckonců, už jsi to pár let mohl dělat…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wnaty

Zkus chodit ven, na koupálko, nebo se jen tak projít :). Zkus si několik sportů a pokud tě nějaký bude bavit, věnuj se mu. Hodně kluků i od nás si velmi oblíbilo „workout“, což je podle mě správná cesta. Nebo můžeš zkusit kreslit, psát básničky nebo povídky. Můžeš se třeba věnovat zpívání, rapu… nebo se naučit hrát na nějaký hudební nástroj. Pujč si z knihovny nějakou zajímavou knížku a čti si. Nebo se uč nové jazyky. Taky můžeš, když je to léto a je pěkně, najít si nějakou brigádu. Nebo můžeš jít sbírat ovoce, kukuřici, houby… a pak něco vařit a péct :). Nebo pomáhat v domácnosti. Můžeš se domluvit s přáteli a stanovat… je toho dost :)!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Mno … jestli máš uklizeno v bytě, ve sklepě, na půdě, natřený plot, posekanou trávu, pospravenou střechu, opravené kohoutky, vymalováno, Tvoje babička nic nepotřebuje a nemusíš se připravovat na reparát, stav se u nás a můžeš umýt okna. Slibuju – k počítači Tě nepustím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tencosepta

Koupaliště, příroda, kámoši a tak dále :) Nebo si můžeš číst něco zajímavého, já třeba když jsem dostal Warcraft: Emerald Dream tak jsem četl od rána do rána.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vacalvojil

Někdo mi změnil nadpis!

před 3578 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vacalvojil

8 hodin denně se učit programovat nechci.. a zjistil jsem to až tento rok(že chci být programátor)

před 3578 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pn65

zdarec, udělej sy fyzičku, kolo, člun, focení, blbnutí tak to dělám já

před 3577 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Programování ani zdaleka není jen psaní kódu, taky je potřeba znát dost věcí okolo (třeba matematiku)…
😁
Neboj – pokud se skutečně budeš chtít stát dobrým programátorem, nebude ti 8 hodin denně (škola + samostudium) ani náhodou stačit…
😁
Jo – a než bejt špatným programátorem, to je lepší dobře přehazovat vidlema hnůj…

před 3578 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek