Závojnatka

Ahoj zajímalo by mě s jakými rybami se dají chovat závojnatki moc se mi líbí(:

Nejlepší odpověď
Džanička

To vám řeknou ve zverimexu, ale rozhodně by to neměli být dravé ryby, protože ty jim ty krásné ploutve trhají, co já vím tak třeba nesmíte mít mečovku, na to jsem kdysy doplatila i já a o závojnatku přišla..

Další odpovědi
iceT

Zvolila bych jiné rybičky než závojnatky,zá­vojnatky jsou šmudly a a vykadí toho 2X tolik co sežerou.Třeba neonky nebo paví očka jsou pěkné.

AnnaH

klidne třeba s neonkami (tetrami obecně) a pavími očky…také s guramami, skaláry, zebřičkami a mečovkami…