Niikii

Závody v atletice-krajský přebor

Ahoj,mám takový problém,teď v sobotu je krasjký přebor v atletice-běh a já jako starší žákyněě bych běžela 2300 m.Je mi 14 let a na školních soutěžích v běhu a okresních soutěžích v běhu na 800 m jsem výdy zaujímala 1. místa a teď jsem dokonce začala chodit na atletiku,kde se držím s holkama které atletiku dělají už 3 roky..a ted v sobotu amm sanci jit na krajský přebor,trenér mi řekl,že si myslí,že je to moc brzy a abych se neoddělala,proože jsem takovou dálku (2300)km nikdy neběžele,vždy jsem běžela maxx. 800 ☹ ale zase nechci nic ppropásnout a kamarádky mi říkají at to zkusim ze na to mam a budu zapsaná v tabulkách,protože je to krajský přebor..já si vůbec nevím rady…co myslíte?

Nejlepší odpověď
sejtanka

Není důležité vyhrát,ale zůčastnit se a jestli tě to naplní pocitem,že jsi proto něco udělala,běž do toho.

Další odpovědi
simsalabim

Pokud si myslíš, že to uběhneš (ale zase je to asi 3× víc), tak bych to zkusila. Ostudu mít nebudeš, navíc krajský přebor není málo a aspoň si to zkusíš a příště budeš vědět na co máš ;)

anna534

Pokud se nebojiš tak tam běž.
Ale taky když si mysliš že to neubehneš tak bych ti to neradila jednou se mi stalo že sem musela beže 800m a ubehla sem dve kolečka a tu pulku sem taky musela ubehnout ale nemohla sem začala sem se dusit tak radči jestli se bojis neradila bych ti tam jit…