Pokročilý

Závody v atletice-krajský přebor

Ahoj,mám takový problém,teď v sobotu je krasjký přebor v atletice-běh a já jako starší žákyněě bych běžela 2300 m.Je mi 14 let a na školních soutěžích v běhu a okresních soutěžích v běhu na 800 m jsem výdy zaujímala 1. místa a teď jsem dokonce začala chodit na atletiku,kde se držím s holkama které atletiku dělají už 3 roky..a ted v sobotu amm sanci jit na krajský přebor,trenér mi řekl,že si myslí,že je to moc brzy a abych se neoddělala,proože jsem takovou dálku (2300)km nikdy neběžele,vždy jsem běžela maxx. 800 :-( ale zase nechci nic ppropásnout a kamarádky mi říkají at to zkusim ze na to mam a budu zapsaná v tabulkách,protože je to krajský přebor..já si vůbec nevím rady...co myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Není důležité vyhrát,ale zůčastnit se a jestli tě to naplní pocitem,že jsi proto něco udělala,běž do toho.

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokud si myslíš, že to uběhneš (ale zase je to asi 3x víc), tak bych to zkusila. Ostudu mít nebudeš, navíc krajský přebor není málo a aspoň si to zkusíš a příště budeš vědět na co máš ;)

Pokud se nebojiš tak tam běž.
Ale taky když si mysliš že to neubehneš tak bych ti to neradila jednou se mi stalo že sem musela beže 800m a ubehla sem dve kolečka a tu pulku sem taky musela ubehnout ale nemohla sem začala sem se dusit tak radči jestli se bojis neradila bych ti tam jit...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.