Avatar uživatele
Niikii

Závody v atletice-krajský přebor

Ahoj,mám takový problém,teď v sobotu je krasjký přebor v atletice-běh a já jako starší žákyněě bych běžela 2300 m.Je mi 14 let a na školních soutěžích v běhu a okresních soutěžích v běhu na 800 m jsem výdy zaujímala 1. místa a teď jsem dokonce začala chodit na atletiku,kde se držím s holkama které atletiku dělají už 3 roky..a ted v sobotu amm sanci jit na krajský přebor,trenér mi řekl,že si myslí,že je to moc brzy a abych se neoddělala,proože jsem takovou dálku (2300)km nikdy neběžele,vždy jsem běžela maxx. 800 ☹ ale zase nechci nic ppropásnout a kamarádky mi říkají at to zkusim ze na to mam a budu zapsaná v tabulkách,protože je to krajský přebor..já si vůbec nevím rady…co myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sejtanka

Není důležité vyhrát,ale zůčastnit se a jestli tě to naplní pocitem,že jsi proto něco udělala,běž do toho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
simsalabim

Pokud si myslíš, že to uběhneš (ale zase je to asi 3× víc), tak bych to zkusila. Ostudu mít nebudeš, navíc krajský přebor není málo a aspoň si to zkusíš a příště budeš vědět na co máš ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anna534

Pokud se nebojiš tak tam běž.
Ale taky když si mysliš že to neubehneš tak bych ti to neradila jednou se mi stalo že sem musela beže 800m a ubehla sem dve kolečka a tu pulku sem taky musela ubehnout ale nemohla sem začala sem se dusit tak radči jestli se bojis neradila bych ti tam jit…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport