OLDA321

Závodní hra na PC

Zdravím,
nevíte někdo o nějaké závodní hře na PC, kde by se dalo hrát za auta, která normálně vidíme na ulici? (Fabia, Opel, ..)

Odpovědi
jáára

Trackmania United Forever – koupená. Tam si můžeš dát auta jaký chceš (skin)

Hammy

Taky scháním, ale marně ☹
Jo a to s tou TM United Forever nezkoušej, auta by sis tam musel nastahovat a stejně by pak jezdili naprosto nereálně než normálně.

huxa

Na PS2 mám hru MotoGP, jezdíš tam za reálné auta, která jsou na závodech (ford, subaru, tušímže tam je i fabia). Přes emulátor to můžeš hrát i na PC.

kokos29

need for speed, grand turissmo