bolak

Závislost na webu – seberegulace – programy na blokaci stránek :)

Existují nějaké programy, ve kterých by se dalo nastavit aby byly některé weby v prohlížeči v určitou dobu nepřípustné, například abych se na e-mail dostal jenom mezi 8:00–8:15 případně omezení přístupu na email (max 2× denně) nebo zamezení přístupu na stránku po určitém čase, třeba přesně po půl hodině serfování

Nejlepší odpověď
rosinka

To mi připomíná bonbóny v kredenci. Už tam nepůjdu, už si nevezmu, a za chvíli jsou všechny pryč. Tak to přede mnou zamkněte někdo! 🙂 Myslím,že si člověk nemá dělat taková omezení, stejně to nakonec nefunguje. Lepší je zaměřovat pozornost jinam, zaměstnat se nějak jinak, anebo to nechat, jak to je. Ono se to změní, až přijde čas, samo.

Další odpovědi
Hlada

Tohle umí např. Anti-porn. Aby to ale mělo požadovaný účinek, musel by heslo zadat někdo jiný.