Avatar uživatele
tencosepta

Závislost na nenávisti ostatních lidí

Dobrý den, omlouvám se za délku myslel jsem si ,že je to jen moje touha, aby byl svět spravedlivý. Tak jsem začal psát různým lidem, kteří třeba ani neudělali nic špatného, jen se třeba nějak netradičně projevili, hlavně třeba mimo téma. Psal jsem jim urážky těžkého kalibru, nebo i trošku zcestné blbosti, které byly ku konci taky urážející. Nakonec jsem si našel pár lidí, které jsem viděl jako to největší zlo v ČR a začal jsem jim pod videa (ano, ti lidi natáčeli, nebo se vyjadřovali na YouTube) psát ironické narážky, občas i něco tvrdšího… Takhle jsem se dopracoval i k tomu, že jsem měl potřebu hledat různé články a diskuse na témata, která mě dokázala vytočit. To mě pohltilo natolik, že jsem se začal věnovat pouze jediné věci – vyhledávání nenávistných projevů lidí na internetu. Takhle to se mnou šlo asi rok, byl jsem strašný pesimista, byl jsem celý den zavřený doma a dělal jsem jenom to, co jsem popisoval výše. Tohle eskalovalo až tak, že jsem měl potřebu s lidmi, kteří na moje narážky reagovali, volat přes skype, abych je dokázal ještě víc vytočit. Rok, co jsem tohle dělal, je už nenávratně pryč. Teď už je pro mě těžké si povídat s normálním člověkem a hlavně navodit normální téma. Lidi okolo mě si nevšili, že jsem se změnil, na to umím svoje pocity skrývat moc dobře. Někteří by dokonce i řekli, že jsem strašněj optimista.

Prostě a jednoduše – jsem závislý na nenávisti ostatních lidí, dokonce byla donedávna nenávist ´důležitější než třeba láska nebo tak něco. Potřebuju se této úchylky zbavit, protože už teď mě to pomalu ničí. Určitě nebudu už nikdy takový, jako před tím. Bojím se, že když si zruším všechny účty, na kterých otravuju lidi, tak to nevydržím jako třeba kuřák bez cigaret. Poraďte mi prosím :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3607 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Psycholog ti nepomůže, pokud to už trvá tak dlouho, je to spíš na psychiatra, ten nasadí vhodnou terapii a asi i medikaci.

Základem k léčbě je problém si přiznat, což si právě učil. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Svěř se rodičům a vyhledejte odbornou lékařskou pomoc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Buď v klidu, nestresuj se. Zajdi si třeba na kurz Thai Boxu, agresi nemusíš zužitkovat pouze verbálně ale také fyzicky a hlavně rozumně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nelez na Odpovědi. Budeš závislý i na nich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zajdi si k psychologovi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vertigo

On-line psych. poradna:
http://www.eset­help.cz/porad­na.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

člověk je stádový zvíře. Uvědomíš, uděláš, pomůže. Nejsem tu pro klikance. Ptej se mě, rád helfnu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek