Pokročilý

Nemáte někdo nějakou radu, jak se dostat ze závislosti na pC hře?

Zdravím, mám menší problém se závislostí na hře - Dota2. Sedím u ní skoro každý den. Hraním se snažím zapomenout na mé trable v realitě. Lépe řečeno, snažím se odtrhnout pozornost od toho, že letos maturuji :/. Učím se částečně, to jo. Ale vidím na sobě, jak mi to strašně bere život a tak trochu i snižuje ve škole průměr.
Jelikož chodím na počítačovou školu, tak je těžké pro mě omezit počítač (už jen kvůli tomu, že na počítač chodím i ze studijních důvodu, například vysvětlení učiva, nebo dělání domácího úkolu, popř. příprava na test).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Musíš sám chtít - jiná rada neexistuje...
;-)
To, jestli tvá vůle stačí na ukončení hraní sama a nebo budeš potřebovat odbornou pomoc, nevíme.
Asi nejlíp uděláš, když navštívíš psychologa (případně to konzultuj se svým obvoďákem - nějakého ti doporučí).

Další odpovědi:

Bronzový

Závislosti na hrách se těžko dá zbavit. Sám jsem závislý. Zkus odbornou pomoc, to jsem ještě nezkoušel. Jinak veškerá má snaha skončila fiaskem.

Bronzový

Je fajn, že si to aspoň přiznáš. Znám jednoho blbečka, co u toho fakt prosedí hodiny a hodiny a není mu pomoci. Akorát doma parazituje, nic víc. Odpoutat se od reality je fajn, ale ne pořád. Venku je čím dál krásněji, tak si choď provětrat hlavu, sedni si s učením na balkon a k tomu si udělej nějakej dobrej koktejl... Všecko se dá zpříjemnit. Když jsem maturovala já, tak jsem si zakázala WoWko dokud to nebudu mít za sebou. A dodržela jsem to. Hlavně jsem to taky měla odinstalovaný, a komu se to taky chce instalovat, že jo... Už to máš za chvilku, tak si každej den něco málo vezmi a zahraj si třeba večer tak tu hodinku dvě. Když to vydržíš těch prvních pár dní, už ti to pak ani nepřijde, uvidíš.

Pokročilý

Ale skoro každý den nevadí, hlavně aby jsi u ní netrávil KAŽDÝ den a 5 hodin denně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.