elminka

Zaviroval se nám počítač,smazali jsme celý systém a použili jsme instalační cd,ale pc už vůbec nereaguje a nenačte ho…

Zkoušeli jsme více instalačních cd,ale nic se nedělo,je stále mrtvý,nic ho neprobere.
Doplňuji:
i disk jsme formátovali…ale odezva žádná,dál už pc nereaguje.

Nejlepší odpověď
led

Pri inštalácii musíte znova naformátovať disk.
Cez boot systému pomocou CD alebo flopydisku. Znova kompletnee nastaviť particie a formátovať

PS. skúste počítač nabootovať z bootovacej diskety,CD,USB kľúča. Overíte si tým, či je poškodený počítač, alebo „len“ disk. Ak Počítač funguje sú dve možnosti:
1 – poškodená partícia pomocou programu fdisk.exe opravte a potom naformátovať znova
2 – vymeňte disk

Další odpovědi
anonym

Nemůžete si půjčit prázdný hadr a na něm to zkusit? Zkusil bych na chvíli vytáhnout baterii z desky, resetovat bios. Pak zkusit zasunout konektory a sloty jestli nejsou povytažené. Zahýbat s tím. Pak bych uvažoval o výměně HDisku. Hardwér zkusmo připojit na ten váš funkční počítač, cd, hard disk. Na něm opravit chyby. Takhle se nedá dát počítač do ordnungu. Soused tomu nerozumí? Kolega?
Hlavně že Odpovědi fungují.